تبلیغات بنری

تبلیغات بنری بهترین نوع تبلیغات برای ماندن در حافظه مخاطب می باشد. با این روش تبلیغاتی به سرعت می توانید کالا یا خدمات خود را به مخاطبان گومگ معرفی کنید و آن ها را جذب کسب و کار خود نمایید.

ما در گومگ بهترین مکان های سایت را برای نمایش بنر شما در نظر گرفته ایم. از بنر استیکی در سایز موبایل گرفته تا هدر سایت و چندین جایگاه دیگر.

مخاطبان گومگ سرمایه ما هستند، از این رو ما جایگاه های محدودی را برای نمایش بنر در نظر گرفته ایم. همچنین تعداد بنر در هر جایگاه محدود بوده و تنها برخی از این جایگاه ها امکان نمایش بیش از یک بنر را دارند.

این روش یک بازی بُرد بُرد است. هم برای ما و هم برای شما. ما رضایت کاربران را حفظ می کنیم و شما هم به بهترین شکل ممکن دیده می شوید.

رپورتاژ آگهی و محتوای حمایت شده

با انتشار رپورتاژ آگهی، علاوه بر معرفی خدمات، برند، کالا، رویداد و…، می توانید چند لینک فالو دائمی هم از گومگ دریافت کنید و سئو سایت خود را بهبود ببخشید. تهیه محتوای رپورتاژ بر عهده شما می باشد اما در صورتی که تمایل داشته باشید، تیم گومگ می تواند این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد.

رپورتاژها به صورت دائمی در سایت گومگ ماندگار خواهند بود.

تبلیغات هدفمند در یک یا چند مطلب خاص

احتمالا در زمان جستجو در زمینه کاری خود، برخی از مطالب گومگ را در نتایج جستجو مشاده کرده اید که رتبه اول یا دوم هستند. حالا در نظر بگیرید که شما تنها نیستید و هزاران نفر دیگر هم مانند شما این جستجو را انجام می دهند و اولین صفحه ای که به آن وارد می شود، یکی از مطالب گومگ است.

بازدید کنندگان این مطالب، جامعه هدف شما را تشکیل می دهند. شما می توانید در این مطالب لینک فالو دریافت کرده یا بنر تبلیغاتی خود را نمایش دهید. گوگل به چنین مطالبی که سئو قوی تری دارند اعتبار بیشتری می دهد.

دریافت لینک از انتهای صفحات سایت (فوتر)

در این روش لینک مورد نظر شما به صورت فالو در بخش انتهایی صفحات گومگ (فوتر) و در قسمت «لینک‌ها» قرار خواهد گرفت. این نوع تبلیغات باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد.

تبلیغات اختصاصی

اگر نوع خاصی از تبلیغات را در ذهن دارید، می توانید ایده خود را با ما در میان بگذارید.


جهت دریافت تعرفه ها و جزییات، هم می توانید فرم زیر را تکمیل کنید و هم می توانید با تلگرام زیر ارتباط برقرار نمایید.

تلگرام: [email protected]