وکیوم مردانه چه کاری انجام می دهد؟

وکیوم مردانه چه کاری انجام می دهد؟

مهمترین مزیت استفاده از وکیوم افزایش جریان خون می باشد جریان خون در آلت تناسلی شما را افزایش داده و به شما در رسیدن به نعوظ یا حفظ آن کمک میکند تا بتوانید رابطه جنسی طولانی تری داشته باشید.برای افراد مبتلا به اختلال نعوظ، پمپ های آلت تناسلی ارزان تر و به طور کلی ایمن تر از سایر گزینه ها در صورت استفاده صحیح هستند. آنها همچنین می توانند در کنار روش های بزرگ کردن آلت نظیر روغن خراطین استفاده شوند. همچنین نشان داده شده است که وکیوم های آلت تناسلی در حفظ عملکرد نعوظ پس از جراحی پروستات و پرتودرمانی برای سرطان پروستات موثر است.

نحوه عملکرد دستگاه وکیوم

وکیوم با استفاده از مکش ،خون را به آلت تناسلی منتقل می کند. خون عروق آلت تناسلی شما را پر کرده و باعث متورم شدن آنها می شود تا آلت تناسلی شما بزرگتر و سخت تر شود. یک حلقه تنگ کنندهکه بیشتر به عنوان واشر شناخته می شود معمولاً در اطراف قاعده آلت تناسلی قرار می گیرد تا خون را در آلت تناسلی حفظ کرده و نعوظ را طولانی تر نگه دارد.

آیا دستگاه وکیوم ایمن است؟

در اکثر موارد، بله. پمپ های آلت تناسلی از نظر پزشکی “دستگاه های نعوظ خلاء” نامیده می شوند به طور کلی بی خطر تلقی می شوند ، اما ممکن است برای افرادی که دارای شرایط خاص پزشکی هستند مناسب نباشد. فشار زیاد هوا در سیلندر همچنین می تواند باعث خونریزی خفیف در زیر سطح پوست شود. به همین دلیل ، وکیوم مردانه برای شما مناسب نیست اگر:

وکیوم مردانه چه کاری انجام می دهد؟
  • اختلال خونی دارید
  • سابقه لخته شدن خون
  • داروهای رقیق کننده خون مصرف میکنید

رژیم غذایی مناسب برای بزرگ کردن آلت تناسلی

چیزی که اکثر مردن نمی دانند روش طبیعی افزایش آلت تناسلی است چندین ماده غذایی به شما در بزرگ کردن آلت تناسلی کمک می کند.

1.پیاز: تحقیقات نشان می دهد که پیاز برای ایجاد گردش خون سالم در سراسر بدن به قلب عالی است. علاوه بر این ، مصرف پیاز از لخته شدن خون جلوگیری می کند. اما آنچه مردم به ندرت متوجه می شوند این است که پیاز نه تنها به جریان خون در قلب ، بلکه در جریان خون در آلت تناسلی نیز کمک می کند.

2.موز: طبق اکثر مطالعات ، مردان با قلب سالم می توانند اندازه آلت تناسلی خود را چند سانت افزایش دهند. این میوه حاوی پتاسیم است که برای سلامت قلب و عروق کلیدی است. موز سطح سدیم را در بدن کاهش می دهد که برای بدن شما بسیار مضر است. همچنین به عنوان بهبود گردش خون در بدن شناخته شده است. قلب سالم و گردش خون مناسب عوامل اصلی هستند که به شما در نعوظ بهتر کمک می کند. بنابراین به طور منظم موز مصرف کنید تا در مدت زمان کوتاه به نتایج دلخواه برسید.

3.ماهی سالمون: همانطور که در مورد پیاز صحبت کردیم ، غذاهایی که جریان خون سالم ایجاد می کنند به شما کمک می کند تا نعوظ سفت تری داشته باشید. خوردن ماهی قزل آلا نیز از این قاعده مستثنی نیست. ماهی قزل آلا سرشار از امگا 3 و دیگر روغن های چرب ، برای رقیق شدن خون عالی است ، که به نوبه خود به ایجاد جریان خون سالم تری کمک می کند.

4.اسفناج: این گیاه گل خوراکی با منشاء ایرانی یک غذای طبیعی بزرگ کننده آلت تناسلی است. منبع قوی منیزیم ، که عروق خونی را برای جریان خون نرم در آلت تناسلی باز می کند. مصرف منظم اسفناج می تواند به شما در افزایش اندازه آلت تناسلی ، دور بدن و رسیدن به سختی های قوی با آهن کمک کند.

5.هندوانه: هندوانه دارای مقدار زیادی اسید آمینه سیترولین است که به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می کند. این میوه به اسیدهای آمینه L-arginine معروف برای آلت تناسلی تبدیل می شود که تولید نیتریک اکسید را تحریک می کند و جریان خون را به آلت تناسلی افزایش می دهد. به اتساع عروق خونی کمک می کند. مصرف منظم هندوانه می تواند به راحتی به مردان در افزایش اندازه کمک کند.

اقدامات احتیاطی در هنگام استفاده از وکیوم

رعایت اقدامات احتیاطی زیر می تواند تجربه شما را ایمن تر کرده و به شما در دستیابی به بهترین نتایج از دستگاه  به شما کمک کند:

  • ناحیه آلت را اصلاح کنید از گیر افتادن موها درون حلقه جلوگیری می کند همچنین دستگاه بهتر در ناحیه قرار می گیرد.
  • از دستگاه بیشتر از 20 دقیقه استفاده نکنید قطع جریان خون در آلت تناسلی به مدت طولانی می تواند باعث آسیب شود. حلقه های تنگ کننده نباید بیش از 20 دقیقه بماند.
  • روان کننده در دست داشته باشید مقداری روان کننده به قاعده آلت تناسلی خود و همچنین در انتهای استوانه بمالید تا مهر و موم محکم ایجاد شود.

چند وقت یکبار می توان از دستگاه استفاده کرد؟

بهره گیری از روش های طبیعی مستلزم صبر و شکیبایی است و زمان نتیجه دهی در بدن هر فرد متفاوت است و حداقل باید روزی یکبار به مدت 10 تا 20 دقیقه از دستگاه استفاده کرد تا نتیجه رضایت بخش و دائمی باشد. استفاده همزمان از چندین روش مانند رژیم غذایی مناسب و روغن خراطین زمان نتیجه گیری را سرعت می بخشد روغن خراطین مانند وکیوم عمل کرده و سرعت جریان خون را به نوک آلت افزایش می دهد و سبب افزایش طول و قطر می شود.

  • وقتی نوبت به بهبود عملکرد و نعوظ قوی تر می رسد ، یک شیوه زندگی متعادل می تواند راهگشا باشد. این یعنی:
  • کاهش سطح استرس
  • خواب کافی و ورزش منظم

محدود کردن مواردی مانند نیکوتین و الکل ، که می تواند تأثیر معکوس بر بدن داشته باشد برخی از داروها همچنین می توانند میل جنسی شما را مختل کرده و باعث ایجاد اختلال نعوظ شوند  به ویژه داروهای ضد افسردگی و داروهای فشار خون. اگر فکر می کنید ممکن است مشکل داروی شما باشد ، به پزشک خود مراجعه کنید.

نظر یا سوالی دارید؟
* نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.