احتمالا در حال حاضر که این صفحه را مطالعه می کنید، رسانه ای را در اختیار دارید و کاملا درک می کنید که تولید محتوا کار دشوار و زمانبری است. همچنین همه ما می دانیم که تامین منابعی مانند نیروی انسانی برای تداوم تولید محتوا هزینه های بالایی دارد.

تقریبا تمامی مطالب موجود در سایت گومگ از منابع معتبر خارجی ترجمه می شوند و باقی آن ها هم تولید شده توسط تیم تلاشگر این سایت هستند. از این رو خواهشمندیم شرایط و توضیحات زیر را مطالعه فرمایید تا همکاری مداوم و جذابی را در کنار یکدیگر داشته باشیم.

شرایط و توضیحات

  • استفاده از محتوای گومگ در صورتی که با ذکر منبع و لینک مستقیم فالو به همان مطلب باشد، کاملا بلامانع است. دقت داشته باشید که استفاده از لینک ها نوفالو باعث ضربه خوردن به اعتبار سایت شما در نزد گوگل می شود.
  • استفاده از بخش از مطالب گومگ نیازمند درج لینک مستقیم و فالو به همان مطلب در گومگ می باشد.
  • جهت استفاده طولانی مدت از محتوای گومگ، باید از طریق صفحه تماس با ما، اطلاع رسانی شود تا راهنمایی های لازم در اختیارتان قرار گیرد.

بیشترین ورودی وبسایت ها از طریق موتور جستجوی گوگل بوده و رعایت نکردن قانون کپی رایت منجر به وارد آمدن ضربه های جبران ناپذیری به شما و ما خواهد شد.

هرگونه کپی برداری از محتوای گومگ با پیگرد قانونی همراه خواهد بود و گومگ این حق را برای خود محفوظ می داند.

همانطور که می دانید، فرهنگ کپی رایت (Copyright) در ایران نسبت به کشورهای توسعه یافته در سطح پایین تری قرار دارد. از این رو از شما دعوت می کنیم به فرهنگ سازی در این زمینه کمک کنید و با احترام به شرایط کپی رایت ارائه شده توسط تولید کنندگان محتوا، گامی موثر بردارید.

این فرهنگ سازی برای همه ما سودمند خواهد بود. از اینکه این توضیحات را مطالعه کردید، متشکریم.