معرفی انواع روش های جرم گیری ماشین لباسشویی

معرفی انواع روش های جرم گیری ماشین لباسشویی

شناخت و به کارگیری روش های جرم گیری ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین و ضروری ترین اقدامات برای حفظ کیفیت و عملکرد بهینه انواع ماشین لباسشویی ها می باشد. همین امر اهمیت نحوه جرم گیری و استفاده از بهترین مواد جرم گیر و رسوب زدا را دوچندان می کند.

در واقع از آنجایی که ماشین لباسشویی، موظف است که کثیفی و آلودگی های لباس ها را گرفته و آن ها را تر و تمیز به شما تحویل دهد، بنابراین بدیهی است که پس از مدتی نیاز به جرم گیری و رسوب زدایی اساسی و اصولی داشته باشد.

ما در ادامه این مقاله قصد داریم بهترین روش های جرم گیری انواع لباسشویی ها از سامسونگ گرفته تا دوو و … را معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین روش های جرم گیری لباسشویی

خوشبختانه روش های متنوعی برای جرم گیری ماشین لباسشویی وجود دارد که بسته به میزان جرم و رسوب گرفته شده می توانید از بهترین روش به منظور جرم گیری و رسوب زدایی دستگاه استفاده کنید.

انواع روش های جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی عبارتند از:

جرم گیری به واسطه قابلیت های پیشرفته ماشین لباسشویی

معرفی انواع روش های جرم گیری ماشین لباسشویی

برندهای معروف همچون سامسونگ، دوو، ال جی و … ماشین لباسشویی های جدید خود را مجهز به تکنولوژی های بسیار پیشرفته و کاربردی، طراحی و تولید می کنند. یکی از این تکنولوژی ها که در مدل های جدید لباسشویی های تولیدی برندهای معروف و محبوب تعبیه شده، قابلیت جرم گیری خودکار می باشد.

بیشتر بخوانید» در صورت نیاز به خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی های تولید برند سامسونگ در مشهد، می توانید روی تخصص و تجربه بالای تکنسین مشهد تکنیک به عنوان نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد، حساب کنید؛ تکنسین متخصص و باتجربه مشهد تکنیک به تمامی قطعات، تکنولوژی ها و فناوری های به کار رفته در مدل های مختلف ماشین لباسشویی های سامسونگ، تسلط کامل داشته و توانایی عیب یابی و تعمیر اصولی قطعات لباسشویی سامسونگ را دارند.

برای جرم گیری ماشین لباسشویی های جدید تولید برندهای سامسونگ، دوو و … از طریق این تکنولوژی، فقط کافیست تنظیمات مربوطه را اعمال کنید تا تمامی جرم و رسوبات داخل لباسشویی به طور کامل از بین بروند.

برای اثرگذاری هر چه بهتر و بیشتر قابلیت جرم گیری خودکار لباسشویی، پیشنهاد می کنیم قبل از آغاز به کار لباسشویی، پودر و یا قرص جرمگیر نیز داخل جاپودری ماشین لباسشویی خود بریزید.

استفاده از پودر جرم گیر از موثرترین روش های رسوب زدایی ماشین لباسشویی

به عنوان یکی دیگر از بهترین و موثرترین روش های جرم گیری ماشین لباسشویی، استفاده از پودر جرم گیر را به شما معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید» انواع ماشین لباسشویی های تولید برند دوو با وجود کیفیت بسیار بالایی که دارند، از حساسیت های خاصی نیز برخوردار هستند؛ بنابراین در صورت نیاز به خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی دوو در مشهد، پیشنهاد می کنیم که به نمایندگی های معتبر و باسابقه مراجعه کنید تا تمامی ایرادات لباسشویی شما به طور کامل و اصولی، برطرف شده و عملکرد بهینه لباسشویی تان حفظ شود.

برای استفاده از پودر جرم گیر، مطابق دستورالعمل نوشته شده بر روی بسته بندی آن عمل کنید. سپس یک برنامه شست و شوی نسبتا طولانی مدت با آب گرم انتخاب کنید تا پودر جرم گیر بتواند به خوبی تمامی جرم و رسوبات انباشته شده در داخل ماشین لباسشویی شما را نابود کند.

جرم گیری ماشین لباسشویی با استفاده از قرص جرمگیر

معرفی انواع روش های جرم گیری ماشین لباسشویی

اگر به دنبال موثرترین و مطمئن ترین روش جرم گیری ماشین لباسشویی خود هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از قرص جرمگیر است. بهترین انواع قرص های جرمگیر، قدرت بالایی در از بین بردن جرم و رسوبات انباشته شده در ماشین لباسشویی دارند.

نحوه استفاده از قرص جرمگیر به این صورت است که تنها باید 1 عدد قرص را داخل دیگ ماشین لباسشویی بیندازید و سپس دستگاه را روشن کنید.

بیشتر بخوانید» نوع قطعات و تکنولوژی های مورد استفاده در انواع ماشین لباسشویی های تولیدی برندهای مختلف، با هم متفاوت است؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم که در صورت خرابی هر یک از انواع ماشین لباسشویی های تولیدی برندهای مختلف به متخصص آشنا به قطعات و فناوری های به کار رفته در لباسشویی های تولید برند مورد نظر خود مراجعه کنید. به عنوان مثال در صورت نیاز به خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد باید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی های پاکشوما مراجعه کنید.

استفاده از سرکه و جوش شیرین برای نابودی رسوبات ماشین لباسشویی

استفاده از ترکیب سرکه و جوش شیرین به عنوان یکی از بهترین روش های خانگی رفع و نابودی جرم و رسوبات لباسشویی شناخته می شود.

بدین منظور یک فنجان سرکه سفید را داخل جاپودری ماشین لباسشویی بریزید و به آن مقداری سرکه نیز بیفزایید. در نهایت یک برنامه شستشوی طولانی مدت انتخاب کرده و دمای دستگاه را برروی 60 درجه، تنظیم کنید.

پس از اتمام فرایند رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی با استفاده از سرکه و جوش شیرین، نه فقط جرم و رسوبات دستگاه، بلکه بوی بد ماشین لباسشویی نیز از بین خواهد رفت.

نتیجه گیری بررسی روش های جرم گیری ماشین لباسشویی

طبق آنچه که در این مقاله آموختیم جرم گیری ماشین لباسشویی یکی از اقدامات لازم و ضروری برای حفظ عملکرد بهینه لباسشویی می باشد که باید به در دوره های زمانی مشخص با استفاده از روش های موثر و کاربردی صورت گیرد.

در آخر شما عزیزان می توانید سوالات و یا تجربیات خود از به کارگیری هر یک از روش های جرم گیری لباسشویی را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

نظر یا سوالی دارید؟
* نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.