اگر دنبال لبخند زیبا هستید این مطلب را از دست ندهید!!!

اگر دنبال لبخند زیبا هستید این مطلب را از دست ندهید!!!

اگر به دنبال لبخند زیبا و دلخواه خودتان هستید، چند راه حل مناسب زیبایی دندان پیش روی شماست که می توانید انتخاب کنید.

در دنیای امروز، دندانپزشکی زیبایی در حال پیشرفت است و تجربه های زیادی در زمینه ی ترمیم و زیبایی دندان وجود دارد که نشان می دهد یک متخصص زیبایی دندان می تواند کاملا ظاهر دندان و لبخند هر کسی را تغییر دهد.

اگر دنبال لبخند زیبا هستید این مطلب را از دست ندهید!!!

دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان و فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران با دانش و متد روز دنیا بزرگترین هدیه که همان داشتن لبخند زیبا است را به افراد بسیاری که از لبخند خود احساس رضایت نداشتند داده است.

در ادامه این مطلب با روشهایی که میتواند به داشتن لبخند زیبا به شما کمک کند آشنا میشوید.

روش های زیبایی

همه ی روش های زیر نمی تواند برای همه ی افراد کارایی داشته باشد. بهترین متخصص زیبایی دندان کسی است که شما را در انتخاب مناسبترین روش راهنمایی کند. دکتر مانوشا امیری بهترین متخصص زیبایی دندان در رشت قبل از هر عملی مشاوره های لازم و حرفه ای را با توجه به نیاز و خواسته های مراجعین عزیز ارائه میدهد و چشم انداز روشن و واضحی را از نتیجه نهایی برای بیماران ایجاد میکند.

1. روکش های زیبایی دندان

روکش های زیبایی دندان لایه های نازک و ظریف هستند که از جنس پرسلن یا کامپوزیت ساخته می شوند. این روکش ها به صورت سفارشی و مخصوص هر فرد ساخته می شوند و دندان های جلویی را پوشش می دهند. روکش های دندان می توانند مشکلات دندان ها را مثل کج بودن دندان، تغییر رنگ دندان، شکستگی دندان یا حتی پوشاندن فضاهای بین دندان ها را بر طرف کنند. لمینت دندان و کامپوزیت دندان از جمله این روش زیبایی دندان هستند. شما میتوانید برای انجام لمینت دندان در رشت و یا انجام کامپوزیت دندان در رشت به مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری مراجعه و به هدف خود که همان داشتن لبخندی زیبا است برسید.

اگر دنبال لبخند زیبا هستید این مطلب را از دست ندهید!!!

2. سفیدکردن دندان ها

به این روش زیبایی دندان “بلیچینگ دندان” می گویند، با استفاده از این روش می توانید دندان هایی را که تغییر رنگ داده اند یا لکه دار شده اند  سفید و روشن کنید. سفید کردن دندان هم می تواند در خانه انجام شود هم در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان. البته همه ی دندان ها قابلیت سفید شدن را ندارند بنابراین خیلی مهم است که حتما با دندانپزشک خود مشورت کنید.  در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین مواد مصرفی میتوانید درخشندگی دوباره را با این روش به دندانهای خود بازگردانید.

3.ایمپلنت های زیبایی دندان

ایمپلنت دندان یک قطعه ی فلزی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته طراحی شده است. این قطعه معمولاً از تیتانیوم ساخته شده است و از طریق جراحی در استخوان فک قسمتی که دندان از بین رفته قرار می گیرد. طراحی ایمپلنت دندان به گونه ای است که عملکرد ریشه ی دندان را دارد و می تواند نگه دارنده ی دندان مصنوعی مثل تاج ، بریج یا پروتز باشد.

4.تاج های زیبایی دندان

به تاج دندان روکش هم می گویند که به صورت سفارشی روی دندان قرار می دهند. مواد تشکیل دهنده ی تاج ها معمولاً اکریلیک یا پرسلن هستند که در برابر گاز زدن و فشار دندان ها بسیار مقاوم هستند. در دندانپزشکی زیبایی می توان از تاج دندان برای درمان دندان هایی که دارای شکل نامناسب، پوسیدگی شدید، شکستگی، ترک خوردگی یا پر شدن های مکرر هستند و یا برای پوشاندن فضاهای بین دندان ها استفاده کرد.

5. تغییر شکل زیبایی دندان یا کانتورینگ دندان

این روش زیبایی”شکل دهی یا اصلاح فرم مینای دندان” نامیده می شود، متخصص زیبایی می تواند با پر کردن یا برداشتن مینای دندان، شکل دندان را تغییر دهد. این روش معمولاً دردناک نیست و دارای اثر فوری می باشد.

اگر دنبال لبخند زیبا هستید این مطلب را از دست ندهید!!!

6.باندینگ زیبایی دندان

باندینگ زیبایی دندان روشی است که مواد رنگی دندان روی دندان چسبیده می شوند. برای ترمیم یا بهبود ظاهر دندان لکه دار، شکسته یا تراش خورده می توان از روش باندینگ استفاده شود.

7.درمان زیبایی ارتودنسی

درمان ارتودنسی فقط مخصوص کودکان نیست بلکه بیشتر بزرگسالان به دنبال درمان ارتودنتیست ها برای اهداف زیبایی هستند. اگر دندان های کج و نامرتب و روی هم رفته دارید می توانید با مشورت متخصص ترمیمی و زیبایی خود درمان ارتودنسی انجام دهید.

مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری

در مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری می توانید یک مشاوره ی مناسب برای تعیین روش مناسب برای رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان را داشته باشید. همچنین میتوانید به سایت اینترنتی و یا پیج اینستاگرامی این مرکز مراجعه و با نحوه کار بیشتر آشنا شوید.

نظر یا سوالی دارید؟
* نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.