بستنی ها و فالوده ها یکی از خوراکی های بسیار خوشمزه در فصل تابستان هستند که موجب می شود گرمای بدن پایین بیاید و باعث خنک شدن می شود و به همین دلیل در فصل تابستان این خوراکی ها بیشتر سرو می شوند. شما می توانید انواع بستنی ها و فالوده ها را به روش های مختلف در خانه به راحتی تهیه کنید تا هم مقرون به صرفه و هم سالم تر باشد. شاید به نظر شما در نگاه اول تهیه این خوراکی ها بسیار سخت به نظر برسد ولی اگر یک بار در خانه تهیه کنید متوجه خواهید شد که چقدر آسان و لذت بخش است. شما می توانید بستنی و فالوده را باهم ترکیب کنید. در اوج گرما تابستان هیچ چیزی به اندازه خوردن یک فالوده خنک یخ زده با بستنی لذت بخش نیست. اما امروز تصمیم گرفتیم سه نوع از محبوب ترین و بهترین خوراکی ها تابستانی به شما یاد دهیم که عبارت است از فالوده شیرازی، فالوده با رشته آماده، بستنی زعفرانی همراه ما باشید.

فالوده شیرازی

طرز تهیه فالوده شیرازی، فالوده با رشته آماده، بستنی زعفرانی با ثعلب

فالوده شیرازی یکی از خوردنی های سنتی و سرد ایرانی می باشد که یک نوع دسر نیز می باشد. این دسر از رشته های نازک با نشاسته تهیه می شود و در شربت یخ زده ریخته می شود و با شربت سرو می شود. شما می توانید فالوده را به تنهایی سرو کنید و یا می توانید در کنار بستنی این دسر را میل کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه فالوده شیرازی به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه فالوده شیرازی، فالوده با رشته آماده، بستنی زعفرانی با ثعلب

فالوده با رشته آماده

فالوده با رشته آماده یکی از روش های بسیار سریع برای تهیه این دسر می باشد که شما باید رشته های آماده فالوده را از بیرون تهیه کنید و با کمی آب جوش بجوشانید و در شربت یخ زده از قبل تهیه شده بریزید و در انتها با شربت دلخواه و کمی آبلیموترش این فالوده خوشمزه را سرو کنید. رشته های آماده فالوده در بسته بندی های مختلف وجود دارد و تهیه آن در خانه کار بسیار مقرون به صرفه و آسانی می باشد. اما برای مشاهده دستور تهیه فالوده با رشته آماده به سایت پارسی دی مراجعه کنید. 

بستنی زعفرانی

طرز تهیه فالوده شیرازی، فالوده با رشته آماده، بستنی زعفرانی با ثعلب

بستنی زعفرانی یکی از تنقلات بسیار خوشمزه ما ایرانی ها می باشد که در فصل گرما و تابستان به راحتی می توانیم این دسر خوشمزه را تهیه کنید. شما می توانید با افزودن کمی ثعلب به بستنی باعث کشدار شدن و خوشمزه تر شدن بستنی شوید. اما برای مشاهده دستور تهیه بستنی زعفرانی به سایت آلامتو مراجعه کنید.