طراحی فوری وب سایت کاربرپسند چگونه انجام می شود؟

طراحی فوری وب سایت کاربرپسند چگونه انجام می شود؟

در عصر تکنولوژی، که زمان حال حاضر به حساب می آید، همه ما دنبال دست یافتن به اطلاعات روز هستیم. گاهی هم به دنبال دریافت نوعی خدمات یا کالا هستیم. در هر صورت، به اینترنت مراجعه می کنیم و از آن بهره می بریم. همین امر، از دلایل اهمیت وب سایت ها می باشد. حال در این مقاله می خواهیم به بررسی استخدام طراح سایت و نمونه کارهای طراحی وب و طراحی فوری سایت بپردازیم.

طراحی فوری وب سایت کاربرپسند چگونه انجام می شود؟

استخدام طراح سایت

طراحی وب ایجاد وب سایت ها و صفحاتی است که برند و اطلاعات یک شرکت را منعکس می کند و تجربه کاربرپسندی را تضمین می کند. ظاهر و طراحی به عنوان عناصر حیاتی ادغام می شوند، چه در حال طراحی یک وب سایت، برنامه تلفن همراه یا حفظ محتوا در یک صفحه وب باشید. به دست آوردن مهارت‌های طراحی وب می‌تواند به شما در درخواست نقش‌هایی کمک کند که خلاقیت شما می‌تواند به کسب‌وکار کمک کند تا برند، پیام و نتیجه نهایی خود را بهبود بخشد.

طراحی وب، اهداف یک وب سایت یا صفحه وب را مشخص می کند و دسترسی همه کاربران بالقوه را ارتقا می دهد. این فرآیند شامل سازماندهی محتوا و تصاویر در یک سری از صفحات و یکپارچه سازی برنامه ها و سایر عناصر تعاملی است. متخصصانی که این فرآیند را انجام می دهند طراح وب نامیده می شوند و شغل آنها شامل وظایف زیر است:

 • انتخاب فونت های خوانا
 • انتخاب طرح های رنگی جذاب که فونت های خوانا را نیز فعال می کند
 • پیاده سازی هویت یک برند در رنگ ها، فونت ها و طرح
 • ایجاد نقشه ای از ساختار وب سایت برای اطمینان از ناوبری بصری
 • قرار دادن تصاویر، آرم ها، متن، فیلم ها، برنامه ها و سایر عناصر
 • استفاده از زبان های کدنویسی مانند HTML و CSS برای ایجاد طرح بندی و استایل دادن به صفحات
 • ساختن نسخه های بهینه وب سایت ها و صفحات برای مشاهده دسکتاپ و موبایل

نمونه کارهای طراحی وب

طراحی وب بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی و فروش است زیرا به تقویت ثبات و قدرت برند از طریق تجارب بصری و کیفیت کمک می کند. با این حال، نتایج خوب تنها زمانی به دست شما می رسد که از اشتباهاتی که پتانسیل خنثی کردن تلاش های شرکت شما را دارند، اجتناب کنید. هر استراتژی متفاوت است. با این حال، تأثیرات طراحی وب ضعیف تقریباً به طور کلی منفی است. اگر مخاطبان شما به دلیل این مسائل برای رسیدن به راه حل شما مشکل دارند، نتایج شما می تواند به شدت آسیب ببیند. هنگام کار با طراحی وب، مراقب باشید که اشتباهاتی مانند موارد زیر را مرتکب نشوید:

 • هنگام برنامه ریزی و اجرای طرح خود، مخاطب هدف خود را در نظر نگیرید، زیرا ممکن است مانع از توانایی شرکت شما برای جذب مشتریان مناسب شود.
 • فراموش کنید که تصاویر خود را در بین کانال های مختلف، چه آنلاین و چه آفلاین، ثابت نگه دارید.
 • افزودن عناصر بسیار زیاد که حواس کاربر را پرت می کند و حضور برند شما را تضعیف می کند.
 • عدم وجود یک فراخوان برای اقدام واضح برای هدایت مشتریان بالقوه شما به مرحله بعدی سفر خریدار؛
 • تصمیمات طراحی وب خود را به درستی مستند نمی کنید تا در آینده بتوان آنها را بررسی و ارجاع داد.
طراحی فوری وب سایت کاربرپسند چگونه انجام می شود؟

طراحی فوری سایت

برخی از عناصر طراحی وب، مانند طرح‌بندی شبکه‌ای، ذاتاً انتخاب‌های خوب یا بد نیستند. آنها را می توان به روش های مؤثر و غیر مؤثر استفاده کرد، بنابراین مراقبت از انجام صحیح آنها ضروری است. یکی دیگر از عناصر پیچیده طراحی وب، انیمیشن است. دیگر سال 1999 نیست، شما نباید دنباله دار دنبال مکان نما کاربر باشد یا آنها را وادار کنید که از کنار ردیفی از همسترهای رقصنده عبور کنند تا به محتوای شما برسند. اما یک پاپ آپ خروجی متحرک که توجه بازدیدکنندگان را به سایت شما برمی گرداند و آنها را وادار به تبدیل می کند؟ آره.

چگونه طراحی وب سایت را انجام دهیم؟

وای، درست کردن طراحی وب یک فرآیند پیچیده است و چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. خوشبختانه، لازم نیست این کار را به تنهایی انجام دهید. هنگامی که با یک طراح وب حرفه ای کار می کنید، می توانید برای به دست آوردن نتیجه عالی به مهارت آنها اعتماد کنید. چند راه مختلف وجود دارد که می توانید وب سایت مورد نیاز خود را دریافت کنید. روشی که برای شما و شرکت شما مناسب است بستگی به این دارد که چقدر وب سایتی پیچیده نیاز دارید، چقدر می خواهید هزینه کنید و چقدر از کاری که می توانید انجام دهید.

می توانید مستقیماً با یک طراح وب آزاد کار کنید. به سادگی نمونه کارهای طراحان را مرور کنید و طراح را که بیشتر دوست دارید و متناسب با سبک و ظاهری که می خواهید انتخاب کنید. یک طراح مستقل می تواند یک قالب موجود را سفارشی کند یا یک قالب کاملاً جدید برای وب سایت شما طراحی کند. اگر می‌خواهید وب‌سایت شما از ابتدا ساخته شود، می‌توانید با یک فریلنسر که مهارت‌های لازم برای تحقق آن را دارد کار کنید.

همچنین می توانید با آژانسی کار کنید که وب سایت های سفارشی می سازد. اگر نیاز به ایجاد یک وب سایت پیچیده از پایه دارید، این گزینه را انتخاب کنید، اما توجه داشته باشید که این راه حل ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

طراحی فوری وب سایت کاربرپسند چگونه انجام می شود؟

آشنایی مقدماتی در این موارد، امری ضروری برای درک نکات پیچیده تر است. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات ایجاد وب سایت در مدل های متنوع، به وب سایت cms-iran.com مراجعه کنید و از خدمات آنها بهره ببرید.

نظر یا سوالی دارید؟
* نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود.