ترند های لوازم دکوری منزل چیست؟ هر یک از محصولات دکوری به چه دکوراسیونی می آیند؟ هر خانه ای دکوراسیون خاص به خود را دارد. برخی ها به دکوراسیون ساده و نوین و بعضی ها به کلاسیک و رسمی علاقه دارند. ولی بهتر است بدانید دکوراسیون منزل شما در کدام گروه واقع شده است. بدین صورت دست شما جهت انتخاب لوازم دکوری باز است. خانه همانطور که می دانید به لوازم دکوری و تزیینات احتیاج دارد و اقسام متنوعی از این لوازم موجود می باشند که متناسب همه سلایق و منازل می باشند. اکسسوری و وسایل تزییناتی مانند پری های کوچکی در گوشه کنار منزل به یاری شما خواهند آمد تا محیط زندگی شما را جذاب تر نمایند. من جمله مزایای این لوازم دکوری در خانه این است که تفاوتی ندارد بودجه شما به چه میزان است. با هر مقدار پولی که دارید می توانید با تهیه چند وسیله منزل خود را جذاب تر نمایید.

جدیدترین لوازم دکوری منزل

دنیای لوازم دکوری منزل خیلی متنوع و گوناگون می باشند. در حال حاضر سبک های نوین طرفدار های زیادی دارند و همه اشخاص دوست دارند تا دکوری را تهیه کنند که نوین و جدید است. بدین علت یکی از تکراری ترین پرسش ها در حیطه لوازم دکوری این است که  جدیدترین لوازم دکوری منزل کدام می باشند؟

در جواب بایستی گفت جدیدترین لوازم دکوری منزل به لوازمی اطلاق می شوند که شامل طرحی متمایز و نوین باشند. برای مثال دکور هایی که توسط خلاقیت از قواعد پایدار موجود در این حیطه پیشی گرفته اند. در این خصوص می توان مجسمه هایی را نام برد که یک فرم فانتزی از حیوانات می باشند.

همواره حیوانات با طراحی جذاب و فانتزی  در دکوری های نوین بکار برده می شوند. بهتر است بدانید که طراحی متمایز فقط به دکوری شیک منتهی نمی شود و در سایر لوازم تزیینی و دکوری مانند جا کلیدی و… هم کارایی دارند.

مجسمه های چوبی دکوری از لوازم دکوری در منزل

یکی از انواع لوازم دکوری منزل،  مجسمه چوبی دکوری می باشند. چوب یکی از المان های عمده طبیعت به شمار می آید و در حال حاضر موقعیت خود را در چیدمان خانه هم پیدا نموده است و در وسایل دکوری و تزئینی منزل کارایی بسیاری پیدا نموده است.

چنانچه بخشی از منزل شما خالی است و دوست دارید با لوازم دکوری و جذاب جلوه ای دیگر به آن ببخشید توصیه می شود از دکوری شیک جهت پذیرایی نظیر مجسمه های چوبی استفاده نمایید. بدین صورت می توانید از این لوازم دکوری شیک بدون ترس جهت زینت بخشی منزل خود بهره ببرید. مجسمه های چوبی از مناسب ترین و شیک ترین نوع مجسمه ها می باشند. بانوان  خوش سلیقه و سخت پسند به آسانی جهت دکوراسیون منزل خود می توانند از این لوازم استفاده کنند.

جا دستمال کاغذی فانتزی از لوازم دکوری منزل

جا دستمال کاغذی فانتزی هم از دیگر اقسام لوازم دکوری منزل می باشند. این وسیله تزیینی را می توان با چیدمان نوین خود به آسانی ست نمایید. جنس جا دستمال کاغذی می تواند چوبی، فلزی و… باشد با تعیین این وسیله کاربردی و هماهنگ با تم چیدمان منزل شما، می توانید به راحتی تعادل و نمودی به خصوص در بین لوازم چیدمان خانه خود ایجاد نمایید.

لوازم دکوری منزل را بشناسید

دیوارکوب، تابلو و گلدان مهم ترین لوازم دکور منزل

یکی از انواع لوازم دکوری منزل تابلو، دیوارکوب و گلدان می باشد. که در زیر به توضیح هر کدام می پردازیم:

تابلو و دیوارکوب

یکی از محبوب ترین اکسسوری و محصولات دکوری خانه  تابلو و دیوارکوب می باشند. تابلو ها مدل ها و سبک های مختلفی دارند و با هر دکوراسیونی هم هماهنگی دارند. تابلو ها را می توانید در اتاق های متنوع منزل نصب نمایید. بهترین و مناسبترین مکان جهت نصب تابلو، اتاق پذیرایی یا اتاق خواب می باشد.

در زمان انتخاب این نوع دکوری به رنگ آن نیز دقت نمایید. بهتر است رنگی را تعیین کنید که متناسب با رنگ سایر  لوازم اتاق باشد.

گلدان

گلدان ها هم از بهترین لوازم دکوری منزل می باشند. این دکوری جالب با رنگ های متنوعی که دارند به منزل شما نمودی جذاب می دهند. ساده ترین نوع این اکسسوری جذاب ، گلدان های سفالی و شیشه ای می باشند. ولی متاسفانه این نوع دکوری خیلی زود می شکنند و احتمالا لوازم دکوری با دوامی نباشند.

چنانچه به لوازم دکوری ایرانی علاقه دارید گلدان های فیروزه کوب و میناکاری از بهترین گزینه ها می باشند. این گلدان های آبی رنگ زیبایی خاصی را به منزل شما به ارمغان می آورند. این گلدان ها همانگونه که از نامشان مشخص است با سنگ فیروزه تولید می شوند و جذابیت و زیبایی ویژه ای دارند.